Kāpēc izvēlēties LV Meži?

Mēs nodrošinām naudas līdzekļus juridiskām personām pret meža, nekustamo īpašumu vai lauksaimniecības zemes nodrošinājumu. Tā ir kvalitatīva sadarbība, kas balstīta uz individuālu pieeju, draudzīgiem nosacījumiem un pieredzi.

Izdevīga alternatīva banku aizdevumiem juridiskām personām.

Mūsu komanda izvērtēs Jūsu īpašumu, ņemot vērā tā atrašanās vietu. Noteiksim atbilstošāko summu un piedāvāsim visizdevīgāko risinājumu, salīdzinājumā ar citiem aizdevuma sniedzējiem juridiskām personām.

Nosaki savu atmaksas grafiku.

Ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko atmaksas grafiku, atkarībā no ienākumiem, kā arī veikt aizdevumu atmaksu pirms termiņa! Atmaksājamo summu iespējams sadalīt vienādos ikmēneša maksājumos vai maksāt tikai procentus, aizdevuma beigās samaksājot pamatsummu.

Bezmaksas konsultācija.

Mūsu atbildība ir informēt klientu par līguma noteikumiem un sagaidāmajiem riskiem, savukārt grūtību gadījumā dosim vērtīgus padomus un piemeklēsim iespējamos risinājumus.

Ātri, ērti & vienkārši.

Jūs varat saņemt aizdevuma piedāvājumu, aizpildot pieteikumu mūsu mājaslapā. Pēc pieteikuma iesniegšanas ar Jums sazināsies mūsu speciālists un izklāstīs pieejamās opcijas! Individuāla pieeja katram mūsu klientam. Bez slēptiem nodomiem.

Aizdevuma nosacījumi:

Summa – No 20 000€ līdz 900 000€

Atmaksas periods – līdz 36 mēnešiem

Procentu likme – no 3% mēnesī

Dokumentu noformēšana – 0.5% no aizņēmuma summas.

Noskaidro savu aizdevuma piedāvājumu!